החבילה המשולבת

הפתרון המושלם לבעלי עסקים עם מוצרים פיזיים שרוצים לבלוט בשוק מלא מתחרים, אבל אין להם תוכן מקורי ומקצועי לפרסם וגם אין להם זמן לנהל את עמוד האינסטגרם העסקי שלהם

לפני שתתחילו להתעמק בדף ואם לא יצא לכם לקרוא על ניהול עמודי האינסטגרם העסקיים וצילום מוצרים מקצועי, מזמינה אתכם להציץ כדי להבין איך עובד כל שירות בנפרד ואם רק אחד מהשירותים שכאן מתאים לכם 🙂

בתור בעלי עסק, יש לכם לא מעט כובעים שאתם ממלאים במהלך היום: ניהול חשבונות, תיאום ספקים, התנהלות מול לקוחות, העבודה בפועל – עד שכבר לא נותר לכם זמן או כוח להתעסק בשיווק, שבינינו- זה הדבר החשוב ביותר בהגדלת רווחים והכנסות 

ובנוסף, אתם יודעים שתמונות טובות היום זה MUST כשזה מגיע לעסק שמבוסס על מוצרים פיזיים. כל מוצר שקיים, קיימים עוד אלפים שנראים דומים זה לזה.

אבל שאלתם את עצמכם פעם-
למה מוצר X אצל מישהו אחד נמכר יותר ממוצר X אצל מישהו אחר? למה לקוסמטיקאית מסויימת היומן מפוצץ שלושה חודשים קדימה, ואצל האחרת ריק?

זה מאוד פשוט,

 בידול שיווקי ו-ויזואלי.

תמונות מקצועיות בעלות נוכחות צבעונית בלתי נשכחת ושיווק נכון בפלטפורמת האינסטגרם הם הדרך הנכונה להגיע לקהל הלקוחות המדויק לעסק שלכם

 

ועכשיו בטח לשאלה שחשבתם ברגע שקראתם את השורות האלו…

למה דווקא תמונות צבעוניות?

תארו לעצמכם שאתם הולכים ברחוב מלא בחנויות, וכל חלונות הראווה נראים אותו הדבר:

צבעי ניוד, לבן, שחור, אולי בצבוץ של אדום או שימוש רק בצבע אחד

ופתאום אתם רואים חנות כל כך צבעונית שאתם פשוט לא יכולים להתעלם! אגב, זה לא משנה מה מוכרים בה, גם אם לא תיכנסו אליה פיזית- עדיין תציצו לראות ותתרשמו מחלון הראווה.

זה מה שקורה כשנכנסים לעמוד אינסטגרם או צבעוני ובולט.

כשהכל נראה אותו הדבר- אנשים פשוט ממשיכים הלאה, גם אם המוצר שלכם יהיה מושלם עבורם! אבל ברגע שתתפסו את תשומת הלב שלהם- הסיכוי שהם ירכשו ממכם גדול יותר

אפילו אם הרכישה לא מתבצעת באותו הרגע, בזכות הצבעים והנראות שלו- המותג יישאר להם בתודעה והם יחזרו לקנות אצלכם

וברגע שיודעים איך לשווק את התוכן והתמונות האלו באינסטגרם –
השמיים הם הגבול!

וכאן אני נכנסת לתמונה 🙂

תנו לי להקל עליכם גם ביצירת התמונות המקצועיות וגם בניהול עמוד האינסטגרם העסקי שלכם. זאת אומרת- לכם נותר לא לעשות כלום חוץ מלאשר את הדברים!

שלב 1: טרום-הפקה

בהתחלה נכיר את המותג ונבין את ה’למה’ מאחורי הצילום ואת מטרת התוכן. בשלב זה נפתח קונספטים ייחודיים ויצירתיים שיתאימו בצורה מושלמת למותג שלכם.

לאחר מכן נמצא את האביזרים והרקעים המתאימים ביותר (גם דוגמנית או דוגמן במידת הצורך) שישקפו את המותג וקונספט הצילומים בצורה הטובה ביותר.

ואז, נעביר אליכם לוח השראה (וסקיצות במידת הצורך) לפני יום הצילומים לאישורכם.
הלוח שניצור ישמש אותנו כקו מנחה להמשך תהליך ההפקה.

שלב 2: ההפקה

זהו השלב בו אנחנו בונים את הסט, נכנסים למוד היצירתי ומתחילים לצלם!
שלב טרום-ההפקה יבטיח שיש לנו את כל האביזרים הנחוצים והרעיונות שיצרנו שיענו על הצרכים של הפרויקט והתמונות שנצלם.

שלב 3: לאחר ההפקה

זה השלב בו הקסם מתרחש והפרויקט שלכם מתעורר לחיים!
בשלב זה, בעזרת המיומנויות הנרחבות שלנו בתוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור ולייטרום, ועם גישה לאלפי גרפיקות שנותנות את הטאץ’ והניצוץ הסופי- אין גבול למה שנוכל ליצור!

לאחר הפקת התמונות נעבור לניהול עמוד האינסטגרם שלכם

תנו לי להקל עליכם בשני הדברים שהעסק שלכם הכי צריך כדי לגדול – צילום ושיווק באינסטגרם ותנו לעצמכם להיות בראש שקט שהעסק שלכם בידיים טובות ומקצועיות בשני תחומים כל כך חשובים למותג שאתם בונים!