היי, נעים להכיר!
אני דניאל, בעלת החברה MISS COFFEE BREAK.

אני צלמת המתמחה בצילום מוצרים, מנהלת עמודי אינסטגרם לעסקים ויוצרת תוכן. את העסק שלי פתחתי אחרי שחיפשתי את הייעוד שלי, ומצאתי אותו רק בגיל 28 אחרי שבמשך כמעט עשור (אחרי שהשתחררתי מהצבא) למדתי וחיפשתי מה אני אוהבת לעשות, איך אני יכולה לעזור לבעלי עסקים ומה יגרום לי ליצור ולחייך כל בוקר מחדש.

מה עשיתי במשך 8 שנים אתם שואלים?

תואר בתקשורת, לימודי איפור מקצועיים, קורס תפירה, גם עבדתי בתור מאפרת בחברת MAC, כותבת תוכן באתר תיירות והרשימה עוד ארוכה…

 

אבל אז נחשפתי לכל עולם האינסטגרם והאסתטיקה הצבעונית.

הייתי יכולה לגלול בפיד שעות על גבי שעות! ולא רק ברכילות על מפורסמים, אלא ממש לחפור ולנבור בתוכן שעניין אותי ולהיות תמיד הראשונה שעולה על הפיצ’רים החדשים שאינסטגרם הוסיפו מבלי לקרוא או להיות אושייה עם המון עוקבים.

 

אסתטיקה וצבעים לא תמיד התחברו לי.

לאורך שנים צפיתי בהמון עמודים גדלים שהעיצוב שלהם היה מאוד תבניתי והצבעים היו שקטים, וחשבתי לעצמי אז- כנראה שככה זה אמור להיות.

ולא רק באינסטגרם! תמיד הייתי השונה, זו ששמים לב אליה כשהיא נכנסת (לא תמיד בקטע טוב כן?), זאת שתמיד מגזימה בבגדים בצבעים נועזים, זאת שיש לה חמישה זוגות נעליים בצבע ורוד כי יש סוגים שונים של ורוד ויש עוד המון דוגמאות.

ועכשיו? אני יכולה להגיד שטעיתי, ובגדול.

אתם מבינים?

הצבעוניות מאוד קשורה לאופי שלי ולאיך שגדלתי. גדלתי לתוך עולם של צבעים חזקים, פסטליים, שילובים מיוחדים ונוכחות. אמא שלי מאז ומתמיד התלבשה צבעוני ונועז, וכך גם אני ואחותי אחריה. השיח על פלטת צבעים היה נוכח בכמעט כל התחומים בחיינו: ביגוד, בית, מכוניות, אפילו אוכל!

את האהבה לצבע לא הצלחתי להביע כשכירה, ואחרי מסע אישי של התלבטויות, למידה וחלומות, החלטתי לקחת את הצעד לעצמאות ובעצם לשלב בין שני הדברים שאני הכי אוהבת וטובה בהם- אינסטגרם וצבע.

לעולם הצילום הגעתי במקרה, כשגללתי באינסטגרם (אלא מה?) וגיליתי עולם חדש מלא בצבע, קומפוזיציות ואביזרים שלא ראיתי כמעט בארץ. ככל שחקרתי והתעמקתי יותר, ככה הגעתי ל-HAPPY PLACE שלי. ההבנה שאני רוצה להיות צלמת מוצרים ולבטא את עצמי ואת המותגים שאעבוד איתם דרך התמונות הגיעה קצת זמן אחרי, כשהבנתי שהתשוקה שלי יכולה לעזור לעוד אנשים.

 

מהרגע שקיבלתי את ההחלטה, הלכתי על זה בכל הכוח!

רכשתי קורסים ולמדתי על צילום מקצועי ממרצים בעולם, ושילבתי את הידע שלי בעריכת סרטונים וכתיבה שיווקית. רכשתי מצלמה מקצועית, עדשות לא פחות ממדהימות, תאורת סטודיו, רקעים ועוד המון אביזרים –  בעצם כל מה שקידם אותי להיות הכי טובה שאני יכולה. 

עכשיו אחרי שהבנתם מאיפה הכל התחיל, אני יכולה לספר לכם שמה שאני הכי טובה בו הוא ליצור תכנים ויזואליים צבעוניים ומקצועיים ללקוחות בעלי מוצרים פיזיים לצורך קידום עמוד האינסטגרם שלהם והפקת תמונות שיתפסו את העין לאלפי לקוחות פוטנציאליים 

ולא סתם שני הדברים האלו הולכים יחד
(אבל על זה תקראו יותר בעמוד החבילה המשולבת)

מחכה כבר לקחת חלק במותג שלך!
דניאל ♥